Projekt graficzny imprezy i wizualizacja wnętrza

Nietuzinkowe i odkrywcze zlokalizowanie organizacji imprezy, jakim był pokaźny i nowatorski garaż dla ciężarówek sprawił, że projekt graficzny eventu od samego początku wywołał wiele frajdy. Nowomodne, skromne wnętrze z rzadko spotykaną atmosferą zrobiło na wszystkich nieliche wrażenie – zarówno w momencie wstępnego projektu jak i planowaniu samej imprezy. Koncept jest więc ascetyczny i minimalistyczny w formie, a kolory użyte nawiązują do kolorystyki marki.
W oparciu o wytyczne scenografa stworzyliśmy projekt graficzny imprezy ujawniający rozparcelowanie wnętrza na poszczególne obszary. Newralgiczna przestrzeń została rozgraniczona na cześć cateringową i taneczną.
Umiejscowiona została tu w dodatku scena i punkt DJ’a. W dopełniających przestrzeniach wydzielonych nadzwyczajnie na czas imprezy znajdują się bar i zona klubowa. Dodatkowymi członami przestawionymi w projekcie graficznym są wizualizacje prezentujące rozlokowanie całości na schemacie kompleksu, w którym dział się event, a także strefy parkingowej.
Po zwycięskim zaakceptowaniu przez zainteresowanego, projekt graficzny imprezy został urzeczywistniony.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Reklama firmy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.