Kasetony reklamowe do wyboru i koloru

Daj się dostrzec!

To hasło w obecnych czasach nabrało niezwykle ważnego znaczenia. Prowadzenie działalności bez reklamy ma niezwykle małe szanse na powodzenie. Dotarcie do ogromnej grupy odbiorców i znalezienie stałych klientów umożliwia skuteczna reklama. Pylony, banery, oklejane szyby, kasetony reklamowe – to jedynie niektóre przykłady, jakim sposobem można dać się zauważyć.

Kasetony

Warto zwrócić uwagę na kasetony, jako że jest to postać reklamy naocznej zewnętrznej, której nie można przegapić ani w dzień, ani w nocy. Elegancka forma, wyszukany trend, wyrazistość, możliwość dostrojenia designu i materiałów do wymagań klienta, niewielkie koszty a także błyskawiczny czas realizacji to bezsprzeczne atuty tego rodzaju reklamy.

Materiał

Materiały, z którego produkowane są kasetony powinny być schludne i aby przykładowo pod wpływem temperatury nie blakły i nie pękały. Np. firma Dream Promotion używa dibond, który maluje proszkowo albo szczotkuje. Budowa kasetonu nie powinna być ciężka, gdyż bywa instalowana m.in. na płytach gipsowych, tym samym używa się płyty i ramy utworzone z aluminium.

Druk

Może być jednostronny – w przypadku kasetonu, który pełni równocześnie rolę szyldu albo dwustronny – kiedy kaseton jest widziany z dwóch stron, dla przykładu na witrynie sklepowej albo jest wolnostojący. Technologia zrealizowania druku – frezowany lub napisy przestrzenne. Podświetlenie żarówkami led powoduje, iż kaseton wygląda efektownie o każdej porze.

Prosta postać czy wyszukana? Kolorowy czy stonowany? Litery frezowane czy przestrzenne? Wybór należy do klienta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Reklama firmy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.